KOKTEJLY DOMů

Dopřejte si legendární a nejprodávanější Black Angel's koktejly v klidu domova. Ke každému koktejlu od nás získáte také led.

Na lahvi každého koktejlu je QR kód odkazující na video, jak si drink naservírovat. Ke každému koktejlu získáte také led.

Využijte Rozvoz koktejlů po Praze a Středních Čechách, nebo si svůj drink vyzvedněte osobně.

Na zdraví!

Legendární rumový koktejl Anniversary

Anniversary

Hořkko-sladký koktejl
postavený na šafránovém ginu

Dokonale vyvážená oslava prvního výročí Black Angel´s baru se snoubí s hořkou chuť šafránového ginu a grepové šťávy, doplněná o svěžest limety a sladkých tónů marakuji.

Rumový koktejl Last Tot inspirovaný námořnictvem

Last Tot

Chuťově výrazný, nasládný
rumový koktejl

Chuťově výrazný rumový punch inspirovaný britským námořnictvem s nasládlými tóny slaného karamelu, exotické guavy, lesního ovoce s tóny citrónu a marocké máty.

Vodka koktejl Mitch Martini

Mitch Martini

Lehký sladko-kyselý koktejl
s vodkou a chutí Bomparu

Našimi hosty milovaná sladkokyselá kombinace z Londýna. Lehký drink postavený na vodce s tóny marakuji, broskve a zeleného jablka, Vás vrátí do časů hezkého dětství.

Legendární whisky koktejl Penicillin

Penicillin

Legendární whisky koktejl
nejen pro muže

Míchaná skotská whisky, med a citron doplněný o lehce štiplavý zázvor a nádech rašeliny. Nejprodávanější koktejl Black Angel’s baru prodáváme i s legendární infuzovanou ledovou koulí.

Stařený koktejl Negroni z ginu

Stařené Negroni

Stařený hořko-sladký koktejl
s ginovým základem

Tradiční hořkosladká kombinace ginu, campari a červeného vermutu z Florencie z roku 1919 je v Black Angel´s baru na pár dní odležená a stařená v našich dubových lahvích.

Valens gin koktejl pro milence

Valens

Speciální gin koktejl
pro milence

Základem koktejlu je ručně vyráběný gin Whitley Neill Raspberry, který kombinujeme s Cordialem z modrého čaje, vínem Chardonnay a levandulovým Bitter.